Geçmiş Etkinlikler

Doğu Demirkol Cenevre’de / 4 Aralık 2018

BKM Mutfak’ın yeni stand-up yıldızı, Ahlat Ağacı filminin başrolü Doğu Demirkol stand-up gösterisi ile bizi ziyaret etti. Theatre de l’Esperance’ın harika salonunu dolduran Cenevreliler taze esprilere doyasıya güldü.

Film Gösterimleri

MÜSLÜM

2018 yılınında sonunda Müslüm filmini Cenevre’den başlayarak özel gösterimlerle Morges, Montreux, Monthey, Yverdon-les-Bains ve Fribourg şehirlerindeki seyircilerle buluşturduk. Gösterimlerde bize İsviçre’deki tüm kültürlerden seyirciler de eşlik ettiği için çok mutluyuz. Toplam seyirci rekoru şu anda Müslüm’de.

HEDEFİM SENSİN

Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın Ege komedisini 2018 sonunda Cenevre ve Morges’da seyircisiyle buluşturduk. Cenevre’deki gösterimde bir salondaki seyirci rekoru kırıldı.

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON

Sezonun sürprizi Bold Pilot geriden gelip hepimizin gönlünü kazandı. 2019’un başında İsviçre’de bu güzel hikaye anlatıldı.

AYLA

İlk gözağrımız Ayla Mart 2018’de seyirciyle Cenevre’de tamamen dolu bir salonda seyirciyle buluştu. Salonda Kore’li davetlilerimiz de vardı.

BİZİM KÖYÜN ŞARKISI

Cenevre’de çocukların 23 Nisan 2018 hediyesi BKM’nin bu harika filmi Bizim Köyün Şarkısı oldu. Çocuklar Türkçe şarkılar, tatlı bir köy ve sıcak bir hikayeyle tanıştı.